Kategoriler

MİSYON VE VİZYONUMUZ

       

          2012 yılında temelini İstanbul'da attığımız ticari faaliyetimiz; geçen zaman içerisinde Ankarada da ticari faaliyetine başlamıştır. Pastacılık, parti malzemeleri, hobi malzemeleri vb. bir çok ürün çeşitini bir araya getirerek hizmete başlamış, zaman içerisinde ürün çeşitini daha da artırarak hizmet vermeye devam etmiştir.
         
          Çıkmış olduğumuz bu yolda en önemli hedefimiz "kaliteli ve güvenilir hizmet" anlayışı içerisinde hizmet vermek olmuştur. Tek hedefimizin sadece Ankara olmadığını, Tüm Türkiyeye ve Tüm Ülkelere imal edebebileceğimiz, ürettiğimiz ürünlerinde satışını gerçekleştirmeyi kendisine misyon edinmiş bir firma olmaktan mutluluk duyarız.
         
          Çağımızın gereksinimlerinden olan online satış ile bu adımı başlatmış olup www.sesilhobi.com adresinden hizmet vermeye başlamış, kısa sürede hem Dünya sıralamasında hem de Türkiye sıralamasında en iyi yerlere gelmeyi başarmıştır.Uzun bir yolumuzun olduğunu bilip, istikrarlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.  ResimLink - Resim Yükle